Platba a doprava

Způsoby a ceny dopravy zboží
 Ceny poštovného na adresu v České republice 

PŘI OBJEDNÁVCE:
- nad 10.000 KČ bankovním převodem dopravné ZDARMA u způsobu dopravy ČP 
- nad 10.000 Kč a platbě dobírkou je účtováno 45 Kč u způsobu dopravy ČP 
- nad 4.000 Kč a platbě dobírkou je účtováno 45 Kč u způsobu dopravy Zásilkovna.CZ 

Při hodnotě objednávky pplatí níže uvedené ceny dopravného a doběrečného.
Balík do ruky České pošty  150 Kč (+ 45 Kč dobírka)
Balík na poštu České pošty  150 Kč (+ 45 Kč dobírka)
Balík do Balíkovny České pošty  100 Kč (+ 45 Kč dobírka)
Osobní odběr v Zásilkovna.cz 80 Kč (+ 45 Kč dobírka) - nákup do 4.000 Kč
Osobní odběr v e-shopu Nezlobaspi.CZ, na Táboritská 1288, 379 01 Třeboň, je ZDARMA.

                                                                              Ceny poštovného na adresu ve Slovenské republice

Při hodnotě objednávky do 9.999 Kč platí níže uvedené ceny dopravného a platba je možná pouze na převod na účet.

                                                                   
                           

Česká pošta - balík do ruky 

Můžete upravit čas nebo způsob doručení. Budete informováni o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si může adresát v den podání jednorázově změnit dispozice nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.

Česká pošta - balík na poštu

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě - balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se Vám to hodí. Budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si může adresát v den podání po obdržení elektronického avíza změnit poštu, kde si chce balík vyzvednout.

Osobní odběr v pobočkách ZÁSILKOVNA.CZ                                                                                                           

Zásilkovna.CZ

Při volbě dopravy je nutno zvolit pobočku Zásilkovna.cz, na které si zboží přejete vyzvednout. Aktuální seznam poboček je k dispozici na www.zasilkovna.cz. Nelze platit kreditní kartou. Zásilkovna.CZ - maximální velikost zásilek - délka jedné strany  do 70 cm, součet všech střech tří stran 120 cm (např. 50x40x30 cm). 

Na pobočkách DPD Zásilkovna.cz lze dobírkovou částku hradit pouze v hotovosti.

Standardní zásilka, která bude odeslána přes přepravce Zásilkovna, ostatní zásilky, které budou mít jiné rozměry budou odeslány přes jiného přepravce.  Pokud zásilka překročí uvedený rozměry, bude zaslána jinou přepravní společností.

➤  max. hmotnost: 5 kg
➤  délka jedné strany do 70 cm
➤  součet všech tří stran: 120 cm (např. 50×40×30 cm)

Pokud zásilka překročí uvedený rozměry, bude zaslána jinou přepravní společností.

Osobní odběr v NEZLOBASPI.CZ v Třeboni.
Osobní odběr není zpoplatněn. Je však možný pouze po předchozím telefonické nebo e-mailové dohodě v předem určený čas. Při tvorbě objednávky je nutno vyplnit telefonické spojení na osobu, která bude zboží vyzvedávat. Pokud byla platba za zboží provedena bezhotovostním převodem před předáním zboží, může být při předávání vyžadováno prokázání totožnosti přebírající osoby. Pro převzetí zboží je nutno mít připravenu hotovost ve výši přiměřené k hodnotě objednávky. Na místě nepřijímáme platební karty. Adresa pro osobní odběr je Táboritská 1288, 379 01 Třeboň a vždy po telefonické či e-mailové domluvě.

Platba při převzetí zboží

Platbu za zboží můžete uskutečnit následovně:

Bankovním převodem - pro platby v ČR - platba bankovním převodem na účet prodávajícího č. 4022874399/0800,  vedený u Česká Spořitelna a.s., před dodáním zboží kupujícímu. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Platba za zboží musí být připsána na účet prodávajícího nejpozději 10 kalendářních dní ode dne učinění objednávky, jinak bude stornována. Zboží odesíláme až po jeho plné úhradě.

Bankovním převodem - pro platby ze Slovenska - platba bankovním převodem na účet prodávajícího č. 2400371010/8330, vedený u Fio banka a.s., IBAN: CZ8120100000002400371010, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX (pro platby  v EUR včetně SR a v jiných měnách), před dodáním zboží kupujícímu. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Platba za zboží musí být připsána na účet prodávajícího nejpozději 10 kalendářních dní ode dne učinění objednávky, jinak bude stornována. Zboží odesíláme aý po jeho plné úhradě.

Dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti poštovnímu doručovateli.

Hotovost - při osobním předání.

Dopravu na místo dodání zboží zajišťuje prodávající zpravidla s využitím specializovaných služeb třetí osoby, vždy však za podmínek, které jsou součástí objednávky.

Pokud v okamžiku převzetí zboží zjistíte mechanické poškození obalu zásilky, zkontrolujte, prosím, stav zboží. V případě jeho poškození trvejte na vyhotovení „záznamu o poškození zásilky“ za přítomnosti dopravce. V žádném případě nepodepisujte předávací protokol, aniž byste překontroloval(a), zda nebyl obal v průběhu přepravy poškozen či narušen. Máte právo nepřevzít zásilku, která nese znaky poškození či narušení obalu. Pokud je zboží poškozeno, i přestože je obal neporušený, informujte o této skutečnosti informovat přepravce nebo prodejce. 
Pokud je zboží doručováno Českou poštou s.p., poškození zboží oznamte osobně v den doručení na jakékoliv pobočce pošty. Pokud dodané zboží neodpovídá specifikaci v objednávce, napište nám na e-ail info@nezlobaspi.cz. 

 

Mgr. Kateřina Nováčková
Ořechová 701
37901 Třeboň
Česká Republika
IČO: 01384872
DIČ: CZ8553121522